Актуална пътна обстановка
Затруднено е движението по път II-48 /Котленски проход/, между Котел и с. Тича
Възстановено е движението по път II-55 в Прохода на Републиката, при км 20
Временно е ограничено движението на тежкотоварни автомобили над 12 тона по път III-112 Монтана - Дъбова махала
Временно е ограничено движението на тежкотоварни автомобили над 12 тона по път III-112 Монтана - Дъбова махала, поради извършване на ремонтни дейности. Водачите на товарни автомобили над 12 тона да се движат с повишено внимание и съобразена скорост по обходен маршрут: път І-1 /Е-79/ Видин - Дунавци - Димово - Ружинци - Белотинци - Смоляновци - Монтана и обратно.
Затруднено е движението по път II-55 Прохода на Републиката, при км 20
Временно е ограничено движението при 20-ти км по път II-55 Гурково - Велико Търново (Прохода на Републиката)
Временно е ограничено движението при 20-ти км по път II-55 Гурково - Велико Търново (Прохода на Републиката), поради отстраняване на аварирал тежкотоварен автомобил.
Водачите на МПС да шофират с повишено внимание от 147-ми до 182-ри км по път I-8 София - Пазарджик, в участъка Костенец - Пазарджик
Водачите на МПС да шофират с повишено внимание от 147-ми до 182-ри км по път I-8 София - Пазарджик, от Костенец до Пазарджик, поради стеснени участъци, в които се извършва ремонт на настилката.
Временно е ограничено движението в изпреварващата лента в посока Бургас в участъците от 74-ти до 75-ти км и от 88-ми до 89-ти км на АМ "Тракия"
Шофьорите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост по път I-1 Крапчене - Граница на област Враца
Шофьорите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост по път I-1 Крапчене - Граница на област Враца, поради извършване на ремонт на пътната настилка.
Движението в участъка Ново Делчево - Мелник по път III-109 (Кресна - Кулата) - Мелник /от 0 до 12-ти км/ се извършва двупосочно в едната лента
Движението в участъка Ново Делчево - Мелник по път III-109 (Кресна - Кулата) - Мелник /от 0 до 12-ти км/ се извършва двупосочно в едната лента до 17 часа днес - 3 февруари, поради ремонти дейности. Шофьорите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост, спазвайки пътната сигнализиция и указанията на регулировчиците.
До 13 часа днес - 3 февруари, движението се осъществява само в изпреварваща лента в посока София от 42-ри км до 44-ти км на АМ "Хемус"
До 13 часа днес - 3 февруари, движението се осъществява само в изпреварваща лента в посока София от 42-ри км до 44-ти км на АМ "Хемус", поради извършване на ремонтни дейности. Шофьорите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост.